O firmie

leader w dziedzinie REACH I CLP

Rozporządzenie REACH i CLP stanowią poważne wyzwanie dla przemysłu chemicznego i gałęzi pokrewnych. Zwłaszcza firmy mikro, małe i średnie oczekują profesjonalnego wsparcia w realizacji wymogów stawianych przez te rozporządzenia. Wybierając współpracę z ChemLeader stawiasz na doświadczonego, wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Firma Chemleader powstała w roku 2009 pod nazwą Zakład Usługowy Paweł Skiba.
Od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie realizacji wymogów stawianych przedsiębiorcom przez Rozporządzenie 1907/2006 REACH.

Od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie realizacji wymogów stawianych przedsiębiorcom przez Rozporządzenie 1907/2006 REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals). Następnie oferta została poszerzona o realizację wymogów Rozporządzenia 1272/2008 CLP (Classification, Labeling and Packaging).

W chwili obecnej Chemleader oferuje realizację poszczególnych elementów wynikających z powyższych przepisów oraz kompleksową obsługę firm europejskich oraz pozawspólnotowych. Szczegółowe informacje znajdują się w części Oferta.
Do tej pory Chemleader świadczył swoje usługi około 250 firmom z Polski i Wspólnoty Europejskiej.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

https://www.sexwatches.com fake rolex www.realestatewatches.com rolex replica www.stockswatches.com www.insurancewatches.com fake rolex rolex replica https://www.financewatches.com gameswatches.com jobswatches.com https://www.drugswatches.com rolex replica fake rolex https://www.bookswatches.com https://www.mailwatches.com fake watches medicinewatches.com computerswatches rolex replica